Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Edilen Tüm Sorularınızın Cevaplarını Burada Bulabilirsiniz.

Klasik saç ekiminin aksine saç protezi uygulaması hiçbir tıbbi ve cerrahi müdahaleyi gerektirmez.%100 doğal saçtan yapılan saç proteziniz hava ve su geçiren ayrı bir alt yapı üzerine eklendiğinden, hiçbir acı hissetmezsiniz. Protez saç uygulaması öncesi ve sonrasında ya da uygulama sırasında kanama, ağrı, yanma , renk değişikliği gibi hiçbir fiziksel belirti ortaya çıkmaz.
Saç protezinizle canlı saçlarınızla yaptığınız hemen hemen her aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Yüzebilir, saunaya girebilir, spor yapabilir hatta dalabilirsiniz. Bu aktivitelerin hiçbirisi protezinize zarar vermeyecek, proteziniz günlük hayatınızı zorlaştırmayıp kolaylaştıracaktır.
Merkezimizde uygulanan saç protezinizde, en üstün kalitede yapıştırıcı ve ek malzemeler kullanıldığından proteziniz, canlı saçlarınız kadar sağlam yapıdadır. Kuvvet uygulayıp, çekseniz dahi yerinden çıkmaz. Düşmesi zaten mümkün değildir. Günlük hayatta gerçekleştirdiğiniz tüm aktivitelerinizi saç protezinizle de gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Saç protezinize bakım yaptırmak protezinizin ömrünü önemli derecede uzatacaktır. Bakım sıklığı 15 gün ile bir ay arasında değişmektedir. Protez saç bakımı uzun süren ve pahalı bir uygulama olmadığından, size ek bir külfet getirmez; aksine rahat ve uzun süreli kullanım sağlar.
Doğru uygulanan saç protezi çeşitli nedenlerle hiç saçı olmayan danışanlar için, en uygun yöntemdir. Düz, dalgalı, kısa, uzun farklı şekillerde uygulanan saç protezi, doğal görünümü ve canlı saçlardan ayırt edilemeyen yapısı sayesinde, saçı olmayan kişiler için ideal yöntemdir.
Merkezimizde uygulanan Premium Model Saç Protez Ünitesi sayesinde, saç protezinizin altında yer alan alt file yapısı gözükmez. Birçok merkezde farklı tekniklerle yapılan saç protezleri uzak mesafeden bile ayırt edebilir , alt file yapısı tamamen görünür haldedir. Merkezimizde yapılan saç protezinizi uzman olmayan hiç kimse canlı saçlarınızdan ayıramayacaktır. Saç protezi uygulamamızın en önemli özelliği tam bir gerçeklik algısı oluşturmasıdır.
Merkezimizde %100 doğal saç ve en iyi kalitede ek ürünlerle yapılan saç protezi uygulaması sayesinde, saç proteziniz, canlı saçlarınız kadar doğal ve esnek olur. Canlı saçlarınıza yaptığınız tüm uygulamaları protez saçınıza yapabilirsiniz. Protez saçınızı istediğiniz şekli vererek tarayabilir, fönleyebilir, jöleleyebilirsiniz.
Canlı saçlarınızı nasıl kullanıyorsanız, platin hair saç protezini de aynı şekilde kullanmalısınız. Canlı saçlarınızı yıkadığınız sıklıkta yıkama yapmanız yeterlidir. İdeal yıkama sıklığı iki günde birdir.
Protez saçlar uzama özelliğine sahip değildir. Protez saçlarınız seçtiğiniz ve istediğiniz modele uygun uzunlukta üretilir ve bu uzunluk sabittir.